Zpráva o činnosti aneb kronika akcí uherskobrodského Orla v roce 2012 v časové posloupnosti...


autor: Petr Gabriel, datum: 2013-02-27 15:09:42
Zpráva o činnosti aneb kronika akcí
uherskobrodského Orla
v roce 2012 v časové posloupnostiOREL jednota UHERSKÝ BROD


Zajímavostí výčtu akcí se skutečnost, že během roku 2012, byly pouze dva víkendy, které neměli stopu uherskobrodského Orla.  Stalo se tak přesně v polovině roku víkend 7. a 8. července a poslední víkend roku 2012 (29. a 30.12.).

 

LEDEN

8. 1. odehráli naši florbalisté - béčko mužů v Bystřici p/H zápasy České florbalové unie (ČFbU).

14. 1. pořádal náš florbalový club domácí zápasy OFL elévů a mužů. Utkání se hrála v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v UB.

21. 1. nastoupilo florbalové béčko mužů opět v Bystřici p/H k zápasům ČFbU. Večer toho dne jsme společně s MO KDU-ČSL uspořádali v Kulturním domě v Uherském Brodě ples.

28. 1. hráli florbalisté - áčko mužů ve Slavičíně první zápasy Zlínské ligy ČFbU v roce 2012. V ten samý den hráli florbaloví dorostenci v Hluku zápasy OFL. Taktéž 28. 1. pořádala naše jednota Orla IV. ročník nohejbalového turnaje O pohár starosty Orla Uh. Brodu. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 družstev ze širokého okolí.

29. 1. hrály naše florbalové juniorky zápasy OFL v Brně Bohunicích.


ÚNOR

2. 2. předehrávali starší žáci v tělocvičně ZŠ Na Výsluní zápas OFL s Kunovicemi.

4. 2. mladší žáci florbalové zápasy OFL v Moravském Písku. Muži zavítali k utkáním OFL do Otrokovic.

5. 2. hráli dorostenci další kolo OFL ve Slavičíně.

11. 2. organizoval náš florbalový club v Bánově turnaj mužů béčka Zlínského přeboru mužů ČFbU. Ten den jsme v ZŠ Na Výsluní pořádali taktéž florbalové zápasy OFL mladších žáků a juniorů.

12. 2. hráli muži A výběr florbalové zápasy ČFbU v Holešově.

18. 2. mladší žáci přivezli z orelského fotbalového turnaje z Vnorov pohár za 3. místo.

19. 2. se hrálo v Nivnici předposlední kolo základní části OFL (florbal) mužů. V návaznosti na turnaj a projekt OSNL (nohejbal) se konalo další kolo této „volné soutěže pro každého“ ve Veselí nad Moravou. Orel Uh. Brod nebodoval.

25. 2. jsme organizovali turnaj florbalu OFL starších žáků. Týž den jely florbalové juniorky na zápasy OFL do Uherského Hradiště.

26. 2. v Hluku hrálo naše béčko mužů florbalové zápasy ČFbU.


BŘEZEN

3. 3. pořádalo áčko mužů ve Sportovní hale v UB domácí zápasy Zlínské florbalové ligy mužů ČFbU. V tentýž den hráli mladší žáci zápasy florbalu OFL ve Velké nad Veličkou.

10. 3. elévové skončili na finálovém florbalovém turnaji OFL v Moravském Písku na stříbrné pozici. Jediná branka je dělila od vítězství v celém ročníku OFL!

11. 3. dohráli v Ostrožské Nové Vsi dorostenci jedním florbalovým zápasem základní část OFL. V tabulce skončili na 1. místě!

17. 3. se konal v Ostrožské Nové Vsi župní volební sjezd, kterého se účastnili také delegáti za naši jednotu. Fotbalová přípravka se zúčastnila halového turnaje v Bánově, kde skončila na krásném 2. místě! Posledním kolem skončila základní část OFL (florbal) mužů. Hrálo se v Uherském Hradišti.

24. 3. proběhla na Orláku brigáda, které se zúčastnilo na 70 našich členů a příznivců. Všem děkujeme.

25. 3. odehráli junioři v Uherském Hradišti poslední turnaj sezóny OFL.

31. 3. sehráli muži – áčko v Kunovicích turnaj Zlínské florbalové ligy mužů ČFbU.

DUBEN

1. 4. muži Orla UB remizovali na úvod fotbalového jara ve fotbalovém zápase ZT s Hradčovicemi 3:3. Třetí kolo OSNL (nohejbal) se odehrálo ve Vracově. Uherský Brod opět nebodoval, ale odehrál výborný zápas proti Vlčnovu, který vyhrál celý turnaj.

7. 4. muži Orla vyhráli fotbalový zápas v Drslavicích 4:1.

8. 4. vyhráli mladší žáci Orla Uherského Brodu VELIKONOČNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ v Bojkovicích.

15. 4. odehráli muži na Orláku fotbalové utkání ZT proti Záhorovicím.

18. 4. získal Petr Ručka Cenu města Uherský Brod pro nejlepšího sportovce roku v hlasování veřejnosti. V kategorii U19 pak obsadil druhé místo!

21. 4. hrála fotbalová přípravka v Bánově. Muži týž den zavítali do Bojkovic.

22. 4. hráli žáci na Orláku proti Suché Lozi. Ten samý den ukončilo posledními zápasy sezónu ČFbU áčko mužů. Utkání se hrála v Holešově.

28. 4. se již potřetí vydala skupinka našich malých fotbalistů pod vedením Tomáše Moravanského na orelský turistický pochod s názvem Pitěnský škrpál. Týž den odjelo naše béčko k zápasům Zlínského přeboru mužů do Bystřice p/H. Ani jeden soupeř však nepřijel, a tak bez odehrané minuty se vrátili domů s plným počtem bodů. Týž den prohrála fotbalová přípravka Orla UB v Bánově.

28. 4. a 29. 4. jsme pořádali v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v Uherském Brodě dvoudenní finálový turnaj OFL starších žáků. Bohužel naši starší žáci skončili na 4. místě. V sezóně prohráli pouhé dva zápasy a i to stačilo, aby nezískali žádný cenný kov.

29. 4. se utkali muži – fotbalisté s Bystřicí p/L. Na Orláku hráli také žáci proti Suché Lozi.

KVĚTEN

1. 5. se dočkali velkého úspěchu mladší žáci, kteří na finálovém turnaji OFL v Kunštátě obsadili druhé místo. Fotbaloví žáci v ten samý den prohráli ve Vlčnově 1:5. Prvně také nastoupili v Hodoníně pod hlavičkou Orla mladší žáci v soutěži JTS.

5. 5. sehrálo béčko mužů v Kunovicích poslední zápas sezóny 2011/12. Fotbalová přípravka remizovala v Hradčovicích 2:2.

6. 5. prohráli muži v Komni fotbalové utkání v poměru 0:1. Žáci remizovali ve Starém Hrozenkově 5:5. Na Orláku odehráli tenisový turnaj JTS mladší žáci. Soupeřem bylo TC Bajda Kroměříž. Druhé kolo se SNL v Míkovicích. Uherskému Brodu se tentokrát nedařilo a odjel bez bodu.

8. 5. se naše členka Marie Škrdlíková zúčastnila župních atletických závodů v Nivnici, odkud přivezla řadu medailí. Hráli také v Bystřici p/H finálový turnaj OFL dorostenci. Přes bojovný výkon skončili na 5. místě. Přesto byl nejlepším útočníkem turnaje vyhlášen František Vykopal.

12. 5. hrály juniorky v Letovicích poslední kolo sezóny OFL. Celkově skončili na 2. místě, což je historicky nejlepší výsledek našich juniorek. Týž den odstartoval na tenisových kurtech na Orláku 2. ročník HLOBIL CUPU. O trofej, pojmenovanou po významném představiteli Orla i veřejného života v Uherském Brodě Mons. Jaroslavu Hlobilovi, se na tenisových kurtech na Orelském stadionu během letních měsíců utká celkem 8 družstev: Orel UB, Mi-Ko, JMA-tým, Fedex Drslavice, Hockey bar, Kadlic tým, Pštrosi, Janáček

13. 5. prohráli doma muži fotbalový zápas se Starým Hrozenkovem. Stejně tak prohrála přípravka s Prakšicemi. Žáci na Orláku těsně podlehli Havřicím 1:2. Tutéž sobotu nastoupili ve Vizovicích k historicky prvnímu zápasu naši BABY tenisté. V ten samý den hráli mladší žáci tenisové zápasy v Uherském Hradišti.

19. 5. zavítala k utkáním fotbalová přípravka Orla UB do Slavkova.

20. 5. sehráli další soutěžní fotbalové utkání ZT muži na Orláku proti Žítkové. Žáci podlehli Podolí. V neděli jsme také pořádali první domácí turnaj BABY tenistů. Soupeřem byl tým Natali z Prostějova.

27. 5. vyhráli muži utkání fotbalové základní třídy FAČR v Rudicích. Přípravka porazila doma na Orláku Prakšice. Odpoledne na Orláku naše jednota spolupořádala ministrantský svatodušní florbalový turnaj. Dopoledne odehráli turnaj tenisu mladší žáci proti Bzenci.

ČERVEN

1. 6. odstartoval III. ročník Letního florbalového poháru, který se hrál pod názvem HELLO FLORBAL CUP. Utkaní se hrála pod širým nebem na víceúčelovém hřišti Orelského stadionu. O Pohár hráli kromě našich mužů a nově dorostenců, Orlové ze Zlína a Uherského Hradiště, dále Spartak Hluk a Slušovice.

2. 6. odehráli mladší žáci tenisové zápasy JTS v derby proti Sokolu UB.

3. 6. prohráli fotbalisté – muži na Orláku s Podolím. Tentýž den prohráli také žáci s Korytnou. V stejný den jsme pořádali druhý domácí turnaj BABY tenistů. Hrálo se proti Zlínu.

9. 6. nastoupil výběr brodských florbalistů na Memoriálu Petra Halušky v Kunovicích. Fotbaloví žáci prohráli těšně 2:3 v Hradčovicích.

10. 6. porazili muži ve fotbalovém utkání ZT Březovou 2:1. V nedělním odpoledni pak porazila na Orláku přípravka Korytnou 4:0. Žáci naopak prohráli v Hradčovicích. V Uherském Hradišti se konal také turnaj BABY tenistů. Soupeři byli domácí Hradiště a Bzenec.

15. 6. pokračoval 2. kolem na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu turnaj HELLO FLORBAL CUP.

16. 6. odehráli muži v Dolním Němčí poslední fotbalový zápas sezóny 2011/12.

17. 6. odehráli ve Starém Městě tenisový turnaj mladší žáci.

19. 6. proběhlo na Orláku ukončení sezóny našich mladých fotbalistů, florbalistů a tenistů. Na fotbalovém hřišti svedla přípravka, doplněná o žáky, urputný souboj s rodiči o každou branku. Na tenisových kurtech rodiče prověřili, co se jejich ratolesti naučily během svých pravidelných tréninků. Na víceúčelovém hřišti se konal souboj ve florbale. Pro mladé sportovce bylo připraveno zdarma občerstvení s grilovací párty. Sešlo se přes 100 mladých chlapců a děvčat.

16. 6. vyhráli muži – florbalisté v Bojkovicích memoriál Jendy Blahy.

22. 6. pokračoval na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu turnaj HELLO FLORBAL CUP.

23. 6. uspořádali naši florbalisté na víceúčelovém hřišti na Orláku turnaj pro veřejnost. IV. ročník florbalového turnaje s názvem GUREŇ CUP se opět hrál pod záštitou uherskobrodského rodáka a hokejisty NHL Miloše Gureně. Na turnaji se podruhé za sebou představil florbalový reprezentant ČR Milan Garčar.

24. 6. odehráli na kurtech na Orláku mladší žáci závěrečný turnaj soutěže JTS proti Kyjovu.

24. 6. jsme na Orelském stadionu společně s farností UB uspořádali Farní den s Orlem. Pro Orel v Uherském Brodě to byl 7. ročník sportovního zápolení pro širokou veřejnost. Na své si tak mohly přijít především děti a mládež, pro které byla připravena tradiční soutěž ve fotbalových dovednostech (s rekordní účastí 105 sportovců), stávající se ze 7 disciplín. Nejlepší soutěžící pak postoupili do finálového kola na Velehrad. V kategorii děvčat zvítězila Ivča Jurčová, stříbro patří loňské vítězce Karolíně Jílkové, místo třetí obsadila Helča Brnulová. V mladších žácích vyhrál Šimon Moravanský, následován Janem Kapsou, bronz si pak odnesl Viki Kostiha. Ve starší kategorii chlapců si vítězství „vykopal“ Radek Jančář, hned za ním skončil Tomáš Jurča, třetí místo pak putovalo do rukou Patrika Mikulce. Pro ty úplně nejmenší bylo připraveno dětské hřiště se skákací trampolínou. Zájemci si mohli vyzkoušet své umění taktéž na antukových tenisových kurtech.

30. 6. se na Orelském stadionu konal tenisový turnaj pro mladé orelské tenisty (pro ročníky 1999 a mladší) ve dvouhře. Turnaje se zúčastnilo celkem 16 dětí. V turnaji zvítězil Pavel Konečný, který ve finále porazil i Zuzanu Kolouchovou. V pavouku útěchy (slabší polovina) vyhrála Lucie Mahdalová, která ve finále pokořila Adama Hauerlanda.


ČERVENEC

1.7. se hrála SNL v Míkovicích. Třetí kolo odehrálo všech 5 družstev. Uh. Brod získal 2 body, vítězem kola byl Vlčnov.

4. 7. se konalo na Velehradě finále soutěže ve fotbalových dovednostech, jehož se pod vedením Tomáše Moravanského zúčastnili také postupující ze základního kola v Uherském Brodě. Skvělé 2. místo a cenu z rukou fotbalového internacionála Antonína Panenky převzala v kategorii děvčat naše fotbalistka Ivča Jurčová.

14. – 15. 7. uherskobrodští Orlové dokráčeli ve Slováckém florbalovém poháru v Hluku do osmifinále.


21. 7. vyrazila skupinka třiceti cyklopoutníků na cyklopouť z Velehradu až do Říma. To vše v rámci oslav jubilea 1150. výročí příchodu sv. Cyrila  a Metoděje na Moravu. Bylo mezi nimi i sedm rodáků z Uherského Brodu.
 

SRPEN

28. 7. – 12. 8. jsme organizovali 8. cyklistickou pouť, která vedla z Velehradu do Říma.

12. 8. odehráli první zápas nové sezóny muži Orla UB v Komni.

19. 8. hráli muži na Orláku úvodní fotbalový zápas sezóny 2012/13 proti Hradčovicím.

19. - 25. 8. proběhl v Orlovně v Kašavě tábor Orla Uherského Brodu zaměřený na dva konkrétní sporty - florbal a fotbal. Během programu nebyla nouze ani o výlety a poznávání krás krajiny. Tím, že se na místo určení dopravili mladí uherskobrodští Orli na kole, mohli během týdne dvakrát vyrazit na koupání do plaveckého areálu v Rusavě, a také navštívit ZOO Lešná. Potřebný příděl živin a tekutin zajišťovaly obětavé maminky-kuchařky paní Dáša Kovaříková a Michaela Bachůrková, společně s Míšou Bartošovou. O tréninkové jednotky se starali trenéři: Petr Ručka, Libor Kment, Jakub Zahradníček, Petr Gabriel a Tomáš Moravanský. Přítomen byl také vedoucí mládežnických družstev florbalistů Radek Kovařík.

26. 8. proběhla na Svatém Hostýnu Orelská pouť.


ZÁŘÍ

1.9. vyhrála přípravka v Korytné první fotbalový zápas podzimní části. V sobotu 1. září se na Orelském stadionu uskutečnil také turnaj o Pohár Orla Uherského Brodu, na kterém mohly děti z tenisové školy Orla UB před nástupem do školy předvést to, co za letní prázdniny stihly natrénovat. V turnaji zvítězil Petr Kolek, 2. místo obsadila Zuzana Kolouchová a 3. pozici získal Ondřej Mikeska. V pavouku útěchy zvítězil Martin Sípek, druhé místo obsadila Barbora Sedláčková a třetí místo získal Adam Hauerland.

2. 9. sehráli na Orláku vítězný zápas muži FC Orel UB se Starým Hrozenkovem. Odpoledne se pak utkali naši žáci v derby ČSK.

8. 9. hráli muži fotbalový zápas ZT v Drslavicích. Přípravka prohrála doma se Slavkovem.

9. 9. skončil třetí ročník HELLO FLORBAL CUPu, který se hrál na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu. Naši florbalisté - muži skončili druzí, dorostenci šestí. Vyhráli žáci fotbalový zápas ve Starém Hrozenkově.

15. 9. sehráli muži A v Holešově úvodní kolo florbalové sezóny 2012/13 Zlínské ligy v Holešově. Týž den odehráli ve Starém Městě svoje první zápasy v soutěži ČfbU dorostenci. V ten samý den prohrála přípravka Orla UB fotbalový zápas s Prakšicemi. Večer vystoupila na Orláku kapela Red Hot Syndrom.

16. 9. vyhráli muži fotbalový zápas v Rudicích 2:1. Ten den hráli také žáci ve Vlčnově. Na Orláku se také hrálo na čtvrté kolo Slovácké nohejbalové ligy. Domácí Orel UB vybojoval 2 body.

22. 9. vyhrála fotbalová přípravka v Havřicích 4:2.

23. 9. nastoupilo béčko mužů ve Valašských Kloboukách k úvodnímu kolu Zlínského florbalového přeboru mužů ČFbU. Hráli muži na Orláku fotbalový zápas proti Žítkové. Po nich nastoupili žáci proti Zlechovu.

29. 9. prohrála přípravka fotbalový zápas s Bánovem.

30. 9. pořádal náš florbalový club domácí turnaj áčka mužů Zlínské ligy ČFbU. Týž den vyhráli muži fotbalovou přestřelku v Přečkovicích. Žáci vyhráli pro změnu v Suché Lozi.


ŘÍJEN

6.10. odehrály juniorky první turnaj nové sezóny OFL 2012/13. Hrálo se v Dambořicicích v okrese Hodonín. Ten den prohrála fotbalový zápas přípravka 1:2 v Újezdci.

11.10. dohráli žáci odložený zápas s Březovou. Na Orláku vyhráli 13:1.

13.10. hrálo áčko mužů v Hluku zápasy Zlínské ligy mužů ČFbU. Tuto sobotu nastoupili v Uherském Brodě k úvodním zápasům sezóny OFL také starší žáci. V sobotním odpoledni hrála také přípravka s Hradčovicemi.

14.10. pořádal náš klub v Bánově druhý turnaj béčka mužů ve Zlínském přeboru ČFbU. V ten samý čas hráli dorostenci Zlínskou ligu ČFbU ve Vsetíně. Prohráli muži fotbalový zápas ZT v Suché Lozi. Tentýž den vyhráli žáci rekordní výhrou 14:0 nad Bystřicí pod Lopeníkem.

20. 10. hrálo béčko mužů další zápasy Zlínské ligy ČFbU v Bystřici pod Hostýnem. Přípravka vyhrála fotbalové utkání v Žítkové v poměru 13:3. V ten samý den proběhlo v Otrokovicích školení trenérů florbalu ČFbU licence D. Za náš florbalový oddíl se školení zúčastnili a úspěšně absolvovali Libor Kment, Jakub Zahradníček a Miroslav Koníček.

21.10. odehráli v Holešově první turnaj ČFbU elévové.

21.10. sehráli muži fotbalový zápas na Orláku se Záhorovicemi.

27.10. pořádal náš florbalový klub v tělocvičně ZŠ Na Výsluní v Uh. Brodě domácí zápasy OFL elévů a mužů.


LISTOPAD

3.11. prohrála přípravka poslední fotbalový zápas podzimu 2012 se Stráním.

4.11. jsme pořádali v Bánově turnaj dorostenců ČFbU ve Zlínské lize. V ten samý čas hráli dorostenci Zlínskou ligu ČFbU ve Vsetíně. V tento den sehráli také muži na Orelském stadionu fotbalové utkání ZT proti Bystřici p/L.

10.11. odehráli na domácí půdě v tělocvičně ZŠ Na Výsluní první zápasy sezóny OFL dorostenci. V ten den hráli také mladší žáci úvodní kolo OFL ve Velké nad Veličkou.

11.11. jsme pořádali turnaj ČFbU elévů. Hrálo se v tělocvičně ZŠ Na Výsluní.

13.11. se uskutečnilo ve sborovně ZŠ Na Výsluní v Uherském Brodě školení rozhodčích OFL. Za náš florbalový klub se zúčastnilo osm členů - Miroslav Koníček, Jakub Kaluža, David Záboj, Dominik Kolář, Vít Beníček, Jaromír Ručka, Petr Gabriel a Libor Kment.

17.11. byl pro náš florbalový klub nejnáročnější v jeho desetileté historii. Tento ten hrálo áčko mužů v Morkovicích, elévové a starší žáci zápasy OFL v Moravském Písku. A také muži florbalové zápasy OFL v Lužicích.

18. 11. víkend byl zakončen zápasy béčka mužů ČFbU v Hluku a dorostenců ČFbU v Morkovicích. V tento den odehráli muži poslední fotbalový zápas podzimu proti Komni.

25.11. jeli elévové do Vsetína turnaj ČFbU.


PROSINEC

30.11. – 2.12. se konala After party cyklopoutě v Drahotuších.

1.12. nastoupilo béčko mužů v Hranicích na Moravě v dalším kole Zlínského florbalového přeboru ČFbU. Týž den hráli muži A ve Valaškých Kloboukách.

8. 12. hráli ve Zlíně zápasy 2. kola OFL naši mladší žáci. Na témže místě nastoupili k zápasům OFL také muži.

9.12. jeli elévové do Valašského Meziříčí k poslednímu turnaji ČFbU v kalendářním roce 2012.

15.12. jsme pořádali třetí ročník Vánočního fotbalového turnaje přípravek a mladších žáků. Turnaj organizačně zajišťovali Tomáš Moravanský a Radek Jančář. Pro změnu na ZŠ Na Výsluní jsme pořádali 3. kolo OFL florbalu starších žáků.

16.12. odehrálo béčko mužů ve Zlíně další zápasy Zlínského florbalového přeboru mužů ČFbU.

17.12. se konalo v kabinách Orelského stadionu ukončení podzimní sezony našich mladých fotbalistů. Mladí fotbalisté měli k dispozici občerstvení a soutěžili. Pozvání přijala i řada rodičů.

20.12. uspořádali naši nohejbalisté druhý ročník interního turnaje v singlu o nejlepšího nohejbalistu Orla UB. Letošním vítězem se stal Jarek Soviš.

22.12. dorostenci odehráli v Otrokovicích poslední turnaj ČFbU v roce 2012.

27.12. se nohejbalisté zúčastnili tradičního mezinárodního vánočního turnaje v Brumově.

27. 12. tradičně poslední akcí roku byl jubilejní 10. ročník Vánočního florbalového turnaje mužů O pohár starosty Orla. Turnaj organizačně zajišťovali přítomní florbalisté Orla Uh. Brodu Petr Gabriel, Petr Ručka, Miroslav Koníček, Frederika Klčová, Nikola Šůstková a Michal Kment.


                                                                                                                                         Mgr. Petr Gabriel
                                                                                                                                          sekretář jednoty

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2020 >>
<< Červenec >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 4
Za den: 504
Za tyden: 2802
Za mesic: 13669