autor: Petr Gabriel, datum: 2017-09-27 23:41:46

#MladšíŽáci si na úvod sezóny připsali 2 výhry a1 porážku.

1. turnaj sobota 23.9.2017 - Zlínská liga mladších žáků:
Tělocvična ZŠ Na Výsluní Uh. Brod:
1. AC Uh. Brod - FbC Floorbee Orel Uh. Brod 0:5
FbC Floorbee Orel Uh. Brod - Florbal Vsetín 11:2
FbC Floorbee Orel Uh. Brod- FBK Val. Meziříčí 0:6

#Dorostenci nejdříve nestačili v městském derby na 1.AC, i když výsledek je možná až příliš krutý. Ve druhém zápase se naopak stále hrálo na branku Holešova a bylo z toho vítězství 5:0. Pozitivem je nula na kontě, o kterou se podělili všichni 3 naši brankáři!

Neděle 24.09.2017 - Sportovní hala Uherský Brod
DOROSTENCI ČFbU – 2. liga - skupina 6 - 1. turnaj.
1.AC eFlorbal Uh. Brod - FbC Floorbee Orel Uh. Brod 11:3.
FbC Floorbee Orel Uherský Brod - FbC Holešov 5:0.

Sestava FbC Floorbee Orel Uherský Brod:
Brankáři: Š. Častula, Š. Lekeš, M. Matušák. Hráči v poli: O. Bartoš (kapitán), D. Vystrčil, D. Mahdal, A. Šmíd, J. Petřivalský, M. Krpálek, D. Šmilauer, A. Rapant, T. Trtek, L. Knap, T. Řihák (2. zápas).
Trenéři: L. Kment a P. Gabriel.

#Muži nejprve proti Počenicím rozhodli již v úvodní třetině, kdy vstřelili všechny 3 branky. Soupeř snížil až v posledních 11 vteřinách a to hned dvakrát. Negativem bylo zranění dvou klíčových hráčů, což se přeneslo i do druhého utkání proti Valašskému Meziříčí, kdy svěřenci trenéra Libora Kmenta neustále dotahovali. Když pak soupeř odskočil (po dvou třetinách) na rozdíl dvou branek (2:4) zapnuli Broďané na vyšší level a trpělivou hrou vyrovnali. Minutu před koncem zasadil soupeři K. O. David Váňa.

MUŽI ČFbU Zlínská liga mužů:
FbC Floorbee Orel Uh. Brod - SFK Kozel Počenice B 3:2
FBK Valašské Meziříčí A - FbC Floorbee Orel Uh. Brod 4:5.
Brankáři: J. Ručka (1. zápas), E. Hauerland (2 zápas). Hráči v poli: M. Suchánek (kapitán), M. Kovařík, D. Váňa, M. Machara, M. Chovanec, R. Brnula, M. Kelíšek, O. Kudela, Zahradníček (1. zápas), J. Šmíd (1. zápas), T. Vlk (2 zápas), M. Kment (2. zápas)
Trenér: L. Kment.

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.