Tour de Club dorazil do Brodu na Orlák!


autor: Petr Gabriel, datum: 2016-09-01 22:40:55
Český florbal se snaží být ve všech ohledech inovativní a moderní. A protože neustále lze něco vylepšovat, snaží se o totéž i v rámci trenérského vzdělávání. Akce Tour de Club vznikla proto, aby měl každý klub, možnost setkat se s trenérskými či hráčskými

Tour de Club v Uherském BroděVýsledek obrázku pro tour de club český florbal

Netradičně ve venkovním areálu Orla Uherského Brod se konalo další ze zastavení projektu ČFbU, Tour de club. Školení zde bylo rozděleno na více bloků. Ten první se konal v klubovně Orelského stadionu, kde se školilo 12 trenérů, kterým přednášeli metodici Českého florbalu. Prostor dostaly také praktické ukázky vedení tréninků pro mládež, ale také individuální dotazy např. o herním systému.

„Jsme rádi, že jsme mohli v Uherském Brodě tento projekt vyzkoušet. Naše zázemí Orelského stadionu v Uherském Brodě nám poskytuje ideální podmínky pro letní přípravu, a tak jsme do něj mohli zakomponovat i toto školení, které nám termínově vyhovovalo, neboť v sezóně jsme my trenéři zapojeni v celkem 13ti našich družstvech, která hrají jak soutěže ČFbU (celá mužská struktura), tak soutěže Orelské florbalové ligy“, uvedl Petr Gabriel, který před více než 11ti lety stál při zrodu florbalu v uherskobrodském Orlu.

Na své si přišla i mládež tamního Orla, která absolvovala na venkovním hřišti se speciální umělkou pro florbal ukázkové tréninkové metody pod vedením extraligového hráče Jardy Vaňka. „Počasí vyšlo náramně, a co více dětem se trénink nesmírně líbil. A to dokonce tak, že druhý den při „řádném“ tréninku byly schopny samostatně vysvětlit, předvést a realizovat řadu cvičení, a to jak svým spoluhráčům, kteří se na tento trénink nemohli dostavit, tak nám trenérům,“ dodal s úsměvem Petr Gabriel sekretář brodského Orla.

 

Základní informace se dozvěděli také rodiče přítomných dětí, kteří si akci velmi pochvalovali.

 
 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2020 >>
<< Červenec >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 3
Za den: 553
Za tyden: 3018
Za mesic: 13617