Rozhovor s novým kapitánem áčka mužů Orla Uherského Brodu Jakubem Zahradníčkem!


autor: Petr Gabriel, datum: 2012-09-14 20:12:22

Nový kapitánem áčka mužů FbC Orel Uherský Brod se stal Jakub Zahradníček

 

Odchovanec uherskobrodského Orla a jeden z nejlepších obránců celé Zlínské ligy mužů ČFbU Jakub Zahradníček se stal novým kapitánem týmu mužů pro nadcházející sezónu 2012/13.

 

Populární „Zahrada“ tak přebírá štafetu po Milošovi Gabrielovi, který vykonával funkci kapitána týmu od jeho vstupu do ligy ČFbU až do sezóny 2009/10. Poté se funkce kapitána střídala mezi jednotlivými hráči. „Chtěli jsme aby tato funkce přešla na hráče, který by i mohl vykonávat několik let, má vztah k našemu klubu a je na naším odchovancem“, informoval Petr Gabriel, sekretář  florbalového klubu Orla v Uherském Brodě.

 

 

Před sobotním startem  jsme Jakubovi položili pár otázek.

 

Kubo, v sobotu startuje ligová sezóna 2012/13. Co od ní očekáváš, jaké jsou cíle týmu, který povedeš jako kapitán?

Věřím, že se i nadále budeme všichni florbalem bavit. A to nejen my v dospělé kategorii áčka nebo béčka mužů, ale také naše mládež musí mít radost ze hry samotné. Věřím, že se nám v mužích podaří zopakovat medailové umístění z loňské sezóny.

 

Jak se pro tebe změnila situace, že povedeš jako kapitán první mužstvo?

Kapitána jsem dělal již v žácích i juniorech, myslím si, že bych s tím neměl mít problém. Věřím, že mi pomůžou také další kluci, myslím tím Peťu Ručku, který nebýt brankářem, tak by měl mít na kapitánskou pásku nárok jako první nárok. Stejně tak i Slávek Jančařík.

 

Je o tobě známo, že kromě toho, že aktivně hraješ, se také zapojuješ do dění v klubu…

Snažím se, co mně čas dovoluje, přispět aktivní činností k dobrému chodu celého oddílu. Baví mě také zápasy pískat jako rozhodčí, k čemuž jsem si opět obnovil licenci rozhodčího. Stejně tak se snažím pomoci s vedením mládeže, mám v plánu si také během podzimu udělat trenérský kurz. Nastupuji také do nového zaměstnání, tak věřím, že se mně podaří vše skloubit.

 

Co by jsi chtěl popřát všem našim hráčům do nové sezóny?

Jak jsem se již zmínil. Je potřeba mít ze hry hlavně radost. Pak bych  si také moc přál, aby se někteří hráči více zapojili do dění v klubu. Náš klub není založený na tom, že někdo přijde na trénink nebo zápas a víc ho nezajímá. Budu požadovat od každého našeho hráče víc, v tom chci být nápomocný trenérovi a všem z vedení našeho klubu.

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2020 >>
<< Červenec >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 3
Za den: 530
Za tyden: 2828
Za mesic: 13679