Rozhovor s Davidem HRDINOU - osobností Vánočního florbalového turnaje.


autor: Petr Gabriel, datum: 2014-01-03 09:20:46
Po každém našem významném turnaji přinášíme rozhovor s osobností turnaje. Nejinak tomu není ani po letošním 11. ročníku Vánočného florbalového turnaje. V sestavách řady týmů se objevili hráči, kteří hráli nebo hrají nejvyšší florbalovou soutěž.

Ke krátkému rozhovoru jsme tentokrát oslovili DAVIDA HRDINU hráče otrokovických Panterů, který den před Vánočním turnajem v Uherském Brodě, absolvoval vítězný pohárový zápas s Ostravou, ve kterém mj. neproměnil trestné střílení.

Davide, proč ses vydal k nám do Uherského Brodu a za jaký tým jsi nastupoval?

Myšlenka vznikla od spolužáků ze školy, že bychom si mohli zahrát také nějaký Vánoční turnaj, a tak jsme hledali a našli právě tento váš turnaj. Hrál jsem za tým "Dynama" (Dynamo Fejk Tým U21 z Tlumačova).

 

Jak se ti hrálo na Vánočním turnaji v Uherském Brodě?

Hrálo se mi dobře, atmosféra byla, tak jak má být na vánoční dobu, výborná, ale hlavně bych vyzdvihl, že turnaj proběhl bez problémů a v rámci fair-play.

 

Zamlouval se ti hrací systém bez play-off s menším počtem hráčů na hrací ploše?

S hracím systémem každý s každým bez playoff jsem se setkal na takovém turnaji poprvé. Myslím si, že to byla dobrá volba. Rozměry hřiště byly menší, takže počet hráčů 4+1 byl ideální.

 

Který z týmů Vánočním turnaji byl nejobtížnějším soupeřem?

Určitě nejlepším týmem turnaje byl vítěz 93++DOOG. Tímto bych chtěl klukům poblahopřát k vítězství.

 

Jak vypadala tvá příprava na zápasy během Vánočních svátků, když jste hned v pátek po „Štěpánovi“ hráli pohárový zápas s Ostravou?

Přes svátky jsem se zaměřoval spíše na fyzičku. Ve čtvrtek už celé naše družstvo naplno trénovalo. Chtěli jsme postoupit do finále, což se nám podařilo a za to jsme velmi rádi.

 

Uvidí tě diváci v Uherském Brodě i za rok?

Pokud budu mít čas a budu zdraví, tak určitě přijedu. Na závěr bych chtěl poděkovat všem organizátorům za tento Vánoční turnaj.

 

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2020 >>
<< Květen >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 5
Za den: 399
Za tyden: 3165
Za mesic: 12259