Přinášíme rozhovory se třemi hvězdami Gureň cup 2013!


autor: Petr Gabriel, datum: 2013-06-26 12:11:08
Začínáme nejlepším útočníkem turnaje a kapitánem slovenské reprezentace, Jurajem Matějkou!

Juraj Matějka

kapitán reprezentace Slovenska ve florbalu

aktuální klub: Panthers Otrokovice (extraliga ČR)

 

Juraji, jak se Ti hrálo na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě? Co říkáš na tento venkovní povrch pro florbal?

Hrálo se mi dobře, i když ze začátku jsem si musel trošku zvyknout. Forbalka po tomto povchu víc klouže jak na gumě či parketách. Ale to je jen malý detail. Já osobně mám na letních turnajích rád hřiště, která jsou situovaná venku, ale musí vyjít počasí.


Jak se Ti líbilo na Gureň cupu?

Turnaj byl super. I když to nebyl turnaj velkého rozsahu, ale to mu vůbec neubralo na hodnotě a kvalitě, ba naopak! Poznal jsme velmi dobrou domácí atmosféru s přátelskou náladou a zahrál jsem si za perfektní tým. Byla to ideální kombinace na letní pohodový florbalový relax.


Který ze soupeřů ti dělal na turnaji největší problémy?

Asi najhorší  se mi hrál první zápas, bylo třeba si zvyknout na povrch a na své spoluhráče, protože jsem netušil, jak se kdo pohybuje. Soupeři byli velmi kvalitní, zejména ve finálovém zápase domácí Orel Uherský Brod. I když byli v menším počtu, hráli výborný florbal.  


Proč ses vydal k nám do Uherského Brodu?

Na turnaj mě zavolal Gary (Milan Garčar). Přijel jsem s cílem zahrát si kvalitní florbal, a také se seznámit se s prostředím, kde budu na začátku července, společně s mládeží místního florbalového klubu, na florbalovém campu.


Uvidí tě diváci v Uherském Brodě i za rok?


Rád bych přijel i za rok. Jen doufám, že mně cestu nezkříží očekávané státnice.  Jak vypadá Tvá letní příprava na sezónu?

Letní přípravu se snažím mít opravdu kvalitní. Trénujeme 1-2 x denně se skupinou hokejistů, a to pod vedením trenéra, jehož služby vyhledávají i hráči NHL.

 
. 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2020 >>
<< Červenec >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(79%)
Anketa
NE(18.4%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 2
Za den: 442
Za tyden: 3801
Za mesic: 14891