Orlové jdou k volbám! Podpořte naše kandidáty!


autor: Petr Gabriel, datum: 2014-10-09 08:25:12
My, uherskobrodští Orlové, podporujeme ve volbách do zastupitelstva města Uherského Brodu našeho starostu orelské jednoty Ing. Štěpána Janíka, který kandiduje za KDU-ČSL jako v pořadí 5. na kandidátce.

Vážení členové a příznivci,

abychom mohli naši celou organizaci (Orel jednota Uherský Brod) posouvat dál, a ještě více zkvalitnit podmínky a práci se sportující mládeží, je nutné mít své zastoupení v komunální politice!

 

Uherskobrodští Orli veřejně podporují svoje členy, kteří kandidují za KDU-ČSL v nadcházejících volbách do zastupitelstva města Uherského Brodu.

 

Vyzýváme všechny členy. Jděte k volbám! A využijte možnosti svého hlasu, ať již přímou volbou KDU-ČSL nebo křížkováním kandidátů z volební listiny.

 

Chceme tímto také poděkovat současnému vedení města za podporu. Velmi jsme uvítali průhlednější systém rozdělování městských dotací, který je férovější pro všechny a konečně taky zohledňuje více faktorů.

I tak je ale co zlepšovat.

 

Rádi bychom uvítali větší podporu neziskových organizací, které nabízejí svoje prostory pro veřejnost a plní tak velmi významnou sociální roli v našem městě.

Dále, aby prostory městských tělocvičen a sportovních hal byly předně pronajímány dětem a mládeži organizovaných sportovních oddílů v našem městě.

Zároveň požadujeme, aby město Uherský Brod mělo plnou kontrolu nad sportovním majetkem ve svém vlastnictví a nebylo pouze „nástrojem“ pro opravy, ale koordinátorem na svých sportovištích pro všechny sportovní oddíly v našem městě.

 

Jako sportovci, stejně jako vy fanoušci, vždy hodnotíme výsledky, nikoliv plané sliby.

 

Máme pocit, že je stále co zlepšovat.


                                                                                                                    Orel Uherský Brod

_____________________________________________________________________________________________


My uherskobrodští Orlové podporujeme ve volbách do zastupitelstva města Uherského Brodu našeho svého starostu orelské jednoty Ing. Štěpána Janíka, který kandiduje za KDU-ČSL jako v pořadí 5. na kandidátce.


 

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2020 >>
<< Červenec >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 8
Za den: 747
Za tyden: 3301
Za mesic: 13809