Muži vyhráli bojkovský memoriál Jardy Blahy! Zářil táta Mára!


autor: Petr Gabriel, datum: 2014-06-01 22:37:11
Porazili všechny tři další účastníky - domácí Bojkovice, Zlín i Želechovice!

Povedený turnaj mají za sebou florbalisté Orla Uherského Brodu. Na prvním zahřívacím turnaji nové sezóny 2014/15 zavítali do Bojkovic na memoriál Jardy Blahy. V sestavě se objevila řada nadějných florbalistů, ať již věkem dorostenci nebo junioři, kteří dle výsledku chytli šanci za pačesy.

 

Výsledky:


Orel Uherský Brod - Sokol Bojkovice 6:2
Branky: 4 V. Beníček, M. Machara a J. Zahradníček.

V prvním zápase proti domácímu výběru dotahali uherskobrodští Orli dvakrát vývoj utkání. Vše zlomil ve prospěch Broďanů čtyřbrankovým představením junior Vít Beníček. Tento střelecký koncert ho také na závěr turnaje katapultoval do čela střelců celého turnaje.


Orel Uherský Brod  - Sokol Zlín 3:0
Branky: M. Kovařík, T. Hasoň a M. Machara.

Druhý zápas proti účastníkovi Zlínské ligy ČFbU sliboval o dvě třídy těžšího soupeře, což se beze zbytku potvrdilo. Ke smůle Zlína, to však byly tyčky a skvělé zákroky novopečeného otce v brance Brodu Marka Sedláčka, který si připsal první nulu v dresu brodských Orlů, a dal tak Zlínu stopku v obhajobě loňského prvenství. Utkání nakonec zlomily branky třech dorostenců Kovaříka, Hasoně a Machary.
Orel Uherský Brod  - Sokol Želechovice 3:0
Branky: Z. Křivák, J. Zahradníček a M. Machara.


Před posledním utkáním se Želechovicemi už Broďané věděli, že jim prvenství, ani přes případnou prohru, neunikne. I tak ale chtěli uspět. Cesta a zejména výkon byl ovšem ze všech utkání nejméně povedený. Utkání rozhodla dalekonosná střela dalšího novice v brodském dresu „Pennyho“ Křiváka z první půle. Další branky přidali Orli až v závěru, když do černého mířil kapitán Zahradníček a Machara.

 

Vítězná sestava:
M. Sedláček - M. Koníček, J. Kaluža, Š. Kapsa, Z. Křivák, M. Jančařík, T. Vlk, M. Chovanec, T. Hasoň, V. Beníček, K. Semela, J. Zahradníček (kapitán), M. Kovařík a M. Machara. Trenér: P. Gabriel.

 

Další vystoupení čeká Zahradníčka a spol. v neděli 15. června 2014 a opět to bude memoriál, tentokráte v Kunovicích vzpomínka na  Petra Halušku. Vrcholem pak bude domácí turnaj pod širým nebem Gureň cup, který se bude konat v sobotu 21. června na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

 

 
 
 

Přestávka v trénincích pro přípravku, elévy a mladší žáky! Sejdeme se „po prázdninách“ v úterý 26. srpna 2014!!

Starší žáci, dorostenci, junioři a muži se budou scházet na tréninky přes prázdniny jednou týdně a to v pátek vždy v 18 hodin venku na víceúčelovém hřišti na Orelském stadionu v Uherském Brodě.

Podporuje nás:

<< 2020 >>
<< Červenec >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Anketa:

Měla by ČFbU povolit mlaším hráčům (dorostencům) nastupovat v regionálních mužských soutěžích?
ANO(78.9%)
Anketa
NE(18.5%)
Anketa
NEVÍM(2.6%)
Anketa

Plakáty:

Nábor všech kategorií

Sponzoři:

Logo Orel.cz - dáváme sportu smysl Logo Janča elektro Logo Styleweb.cz - tvorba www stránek a internetových prezentací Logo eflorbal.cz - Florbal, Florbalové hole, florbalové vybavení, florbalky Logo Facebook Logo Euro florbal tour

Počítadlo:

On-line: 1
Za den: 506
Za tyden: 3853
Za mesic: 14202